Twoja lokalizacja: O nas Nasze atuty

NASZE ATUTY

• Jesteśmy praktykami i przekazujemy głównie wiedzę praktyczną.
  • Mamy, co najmniej, kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą o zaburzonym rozwoju
  • Mamy duże doświadczenie edukatorskie z dorosłymi, szczególnie w obszarze oświaty.
  • Szkolenia rad pedagogicznych nie stanowią dla nas działalności ubocznej. Jesteśmy ukierunkowani na bezpośrednią pracę z nauczycielami w ich miejscu pracy, z uwzględnieniem jej specyfiki.
  • Jesteśmy mobilni. Realizujemy szkolenia   w obrębie  województwa dolnośląskiego  i poza jego granicami.
  • Programy szkoleń i warsztatów dostosowujemy do potrzeb konkretnej placówki. Oferujemy możliwość modyfikacji programu, liczby godzin oraz ceny szkolenia.
  • Uzyskujemy wysokie oceny jakości naszych szkoleń. W ocenach zwrotnych podkreślacie Państwo: profesjonalizm i komunikatywność osób prowadzących oraz ważność poruszanej w trakcie szkoleń tematyki.
  • Szybko reagujemy na potrzeby rynku w zakresie usług szkoleniowych oraz na Państwa indywidualne potrzeby.
  • Oferujemy wiedzę, mającą zastosowanie również w pozazawodowych obszarach życia nauczyciela (m.in. w rozwoju osobistym, pełnieniu ról rodzicielskich, rozwoju zainteresowań)

Uczestnikom indywidualnym oferujemy:

• zajęcia w dogodnym miejscu na terenie Wrocławia (około 10-15 minut pieszo od dworca PKP,PKS)
  • możliwość skorzystania z noclegu za niewielką opłatą
  • zajęcia w małych, kameralnych grupach
  • bogate materiały szkoleniowe (skrypty, pakiety materiałów   informacyjno-edukacyjnych, płyty CD)
  • nabycie umiejętności praktycznej pracy z uczniem
  • miłe spędzenie czasu, rozwój osobisty
  • korzystne  rabaty